BTV-Ledennieuws

Rotterdam Airport, Dankjewel!

Niet veel leden zullen deze titel direct begrijpen. Maar er is zeker een aanleiding om de directie van het vliegveld te danken.

RTHA Bedankt

Wij werden door één van onze leden er op geattendeerd dat we als individuele bewoner dankbaar mogen zijn dat vanaf medio maart tot medio juni ons enkele maanden van rust is gegund. Stilte en schone lucht.

Onvergetelijke tijd

Omdat bewoners zcih ook bij de luchthaven melden als het weer fout gaat, is het zeker op zijn plaats de directeur Ron Louwerse te bedanken voor deze onvergetelijke tijd. Middels een brief kunt u deze dankbaarheid uitspreken en een voorstel doen deze langer te laten duren. Van één van onze leden ontvingen wij deze suggestie voor de brief, die kunt u hier downloaden. Uiteraard bent u vrij om deze aan te passen aan uw eigen situatie. Vul wel uw eigen gegevens in als afzender.

Contactgegevens van de luchthaven:
Aan de heer Ron Louwerse
Algemeen directeur RTHA
Postbus 12025
3004 GA Rotterdam

De brief kunt u hier downloaden.

Copyright ©  BTV-RotterdamAirport 2021  
Bewoners Tegen Vliegtuigoverlast - BTV-RotterdamAirport
De Vereniging heeft de ANBI-status.

 

e-boekhouden

 

Bestuurstafel

Lid worden?

 


 

VERENIGINGS NIEUWS

 • In memoriam Prabodh Jongepier

  De vereniging kreeg de kennisgeving dat op 13 januari is overleden: Prabodh Jongepier.

  Lees meer...  
 • BTV plaatst extra meetpunt in Schiebroek.

  Dankzij ook hier weer de inzet van leden en sympathisanten werd in korte tijd een royaal budget van circa € 15.000,= verzameld waarmee tijdens de eerste lock-down een eigen ‘nul’ meting kon worden verricht.

  Lees meer...  
 • MODERNE statuten

  Onze oude statuten uit midden jaren ’80 van de vorige eeuw waren op tal van gronden juridisch achterhaald.

  Lees meer...  
 • BTV uitgeroepen tot ‘goed doel’’

  De Belastingdienst heeft na overtuigende argumenten door ons bestuur de ANBI-status afgegeven.

  Lees meer...